img
img
img
img
img
img

Неттоп HP ProDesk 400 G6

(23H16EA)

Вдалим рішенням для людей, які цінують прості, зрозумілі та функціональні речі та прагнуть зберегти свій простір незагромадженим стане неттоп HP ProDesk 400 G6. Скористайтесь можливістю звільнити на робочому столі ще більше місця - закріпіть неттоп безпосередньо на задню панель монітора.

Потужний та надійний процесор Intel® Core™ 10-го покоління та високошвидкісна оперативна пам’ять дають можливість ефективно працювати в багатозадачному режимі та успішно реалізовувати проекти будь-якого рівня складності.

Велика кількість портів, у тому числі - HDMI, DisplayPort, порти USB Type-A та USB Type-C надають можливість підключення до ноутбука усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо та здійснення з ними швидкого обміну даними.

Неттоп HP ProDesk 400 G6 вирізняється розширеними функціями безпеки. Технологія HP BIOSphere 5-го покоління допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою.

Технологія HP Client Security Manager 6-го покоління надає єдиний інтерфейс для настройки та контролю потужних функцій безпеки, таких як HP SpareKey і HP Password Manager. HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense, яка використовує штучний інтелект, убезпечує від невідомих раніше атак.

Просте і зрозуміле управління неттопом HP ProDesk 400 G6 дозволяє здійснювати програмне забезпечення HP Manageability Integration Kit. Цей мініатюрний ПК не підведе вас за будь-яких обставин адже він пройшов 120 000 годин ретельного тестування по програмі HP Total Test Process та відповідає стандарту MIL-STD 810H.

Характеристики

Гарантія 12
Процесор Intel Core i3-10100T
Кількість ядер 4
Частота, ГГц 3
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ 8
Тип оперативної пам'яті DDR4
Тип графічного чіпсета Інтегрована
Графічний чіпсет Intel UHD Graphics
Об'єм відеопам'яті, Гб 0
Тип накопичувача SSD
Об'єм жорсткого диска, ГБ 0
Об'єм SSD, ГБ 256
Порти Спереду: 1 х комбінований аудіо роз'єм, 1 х USB 3.1 Type-C, 1 х USB 3.1, 1 х USB 3.0; Ззаду: 1 x HDMI, 1 х DisplayPort, 1 x RJ-45, 2 х USB 3.0, 2 х USB 2.0
Wi-Fi Так
Bluetooth Так
Встановлена ОС DOS
Вага, кг 1,25